Naujienos

Specialistai mokosi padėti konfliktiškas skyrybas išgyvenančioms šeimoms

2015-05-02

2015 m. balandžio 29-30 dienomis savo kasdieniame darbe su konfliktiškomis skyrybomis susiduriantys specialistai (teisėjai, vaiko teisių apsaugos specialistai, psichosocialinių paslaugų teikėjai) dalyvavo antrajame mokymų cikle „Intensyvi bendratėvystės programa“.

Mokymuose dalyvauja Kauno ir Vilniaus miestų bei Prienų, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių rajonų savivaldybių specialistai. Šių mokymų metu tarpdisciplininės komandos nariai pirmąją mokymų dieną mokėsi apie šeimos sandarą, šeimos ciklą, tėvystės stilių ir įgūdžių pokyčius po skyrybų, antrąją mokymų dieną – apie vaiko raidą, skyrybų įtaką vaikui, kokia šeimos struktūra susikuria po skyrybų, kaip padėti tėvams, išlikti bendradarbiaujančiais tėvais po skyrybų, ir kaip atliepti vaiko poreikius.

Mokymai yra projekto „Tėvų-vaikų santykių susvetimėjimo ankstyvas atpažinimas, prevencija ir intervencija: kompleksinis pagalbos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas ir/ar atsiskyrimą“ dalis. Projektą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO programa Lietuvoje.

Apie projektą

Siekiame, kad Lietuvoje būtų sukurtas ir specialistams perteiktas veiksmingas ankstyvo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas.

Sužinokite daugiau!