Naujienos

Specialistai dalyvauja tęstiniuose mokymuose apie pagalbą konfliktiškas skyrybas išgyvenančioms šeimoms

2015-05-27

2015 m. gegužės 27-29 dienomis savo kasdieniame darbe su konfliktiškomis skyrybomis susiduriantys specialistai (teisėjai, vaiko teisių apsaugos specialistai, psichosocialinių paslaugų teikėjai) dalyvaus trečiajame mokymų cikle „Tėvų – vaikų ryšio atstatymo programa“.

Tęstiniuose mokymuose dalyvauja Kauno ir Vilniaus miestų bei Prienų, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių rajonų savivaldybių specialistai. Šių mokymų metu tarpdisciplininės komandos nariai sužinos apie vaikų nebendravimo su vienu iš tėvų priežastis, mokysis kaip tinkamai atlikti konfliktiškas skyrybas išgyvenančios šeimos vertinimą, kaip kalbėtis su tėvais ir padėti jiems suprasti skyrybų pasekmes ne tik jiems, bet ir jų vaikams. Dalis mokymų laiko bus skirta specialistų praktiniam mokymuisi, kurių metu patys tarpdisciplininės komandos nariai, atlikdami vaidmenų užduotis, analizuos ir vertins įvairius konfliktiškas skyrybas išgyvenančių šeimų probleminius aspektus.   

Mokymai yra projekto „Tėvų-vaikų santykių susvetimėjimo ankstyvas atpažinimas, prevencija ir intervencija: kompleksinis pagalbos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas ir/ar atsiskyrimą“ dalis. Projektą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO programa Lietuvoje.

Apie projektą

Siekiame, kad Lietuvoje būtų sukurtas ir specialistams perteiktas veiksmingas ankstyvo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas.

Sužinokite daugiau!