Naujienos

Kviečiame į konferenciją

2016-03-15

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje praktinėje konferencijoje „Dialogas ir bendradarbiavimas skyrybų kontekste: vaiko norai ir interesai“, kuri vyks 2016 m. kovo 31 d., Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje (Laisvės al. 96, Kaunas).

Konferencija skirta specialistams, savo darbe susiduriantiems su konfliktiškas skyrybas išgyvenančiais tėvais ir jų nepilnamečiais vaikais, ir kitiems visuomenės nariams, suinteresuotiems vaiko teisių apsaugos užtikrinimu. Pasidalinsime gerąja Lietuvos ir užsienio šalių patirtimi, diskutuosime apie kylančius iššūkius, pasisemsime naujų idėjų. 

Konferencijos programa

Kviečiame registruotis iki 2016 m. kovo 25 d. (imtinai), užpildant REGISTRACIJOS FORMĄ.
Vietų skaičius ribotas. Iš vienos organizacijos registruojama ne daugiau 2 asmenų. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Jūsų dalyvavimą konferencijoje patvirtinsime registracijoje nurodyti el. paštu. Iškilus klausimams, prašome skambinti (8 37) 75 09 35.

Konferenciją organizuoja Šeimos santykių institutas.

Konferencija yra projekto „Tėvų-vaikų santykių susvetimėjimo ankstyvas atpažinimas, prevencija ir intervencija: kompleksinis pagalbos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas ir/ar atsiskyrimą“ dalis. Konferenciją remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programa Lietuvoje.

Apie projektą

Siekiame, kad Lietuvoje būtų sukurtas ir specialistams perteiktas veiksmingas ankstyvo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas.

Sužinokite daugiau!