Naujienos

Vaikų piešinių konkursas „Apsaugok mano vaikystę!“

2015-04-20

Kas saugo tavo vaikystę? Kada jautiesi saugus? Ką reiškia saugi vaikystė?

Kviečiame 5–8 metų vaikus griebti spalvotus pieštukus, kreideles ar kitus mėgiamus dažus ir prisijungti prie nepaprasto piešinių konkurso. Nesnauskite, nes pats įdomiausias piešinys papuoš Kauno miesto gatves! 

Prizai: 

-          10 piešinių autoriai bus apdovanoti vaikiškomis knygelėmis.

-          3 piešinių autoriams atiteks kvietimai į Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį vaikams ir vaikiškos knygelės.

-          Geriausio piešinio autorius džiaugsis ne tik anksčiu minėtomis dovanomis! Jo darbas gatvės meno festivalio NYKOKA metu bus perpieštas ant vieno iš Kauno miesto pastatų fasado. 


Sąlygos: 

-          Konkurse gali dalyvauti 5–8 metų vaikai, kurie iki2015 m. gegužės 8 d. ant A4 arba A3 formato lapo nupieš piešinį tema „Apsaugok mano vaikystę“.  

-          Piešinio apačioje dešinėje pusėje privaloma užrašyti dalyvio vardą ir amžių. Kitoje lapo pusėje (arba el. laiške) užrašyti dalyvio vardą, pavardę, amžių, tėvų/globėjų/ugdymo įstaigos el. paštą ir telefono nr. 

-          Piešimo technikos pasirenkamos laisvai (spalvoti pieštukai, kreidelės, akvarelė, guašas, kt.)

-          Piešinius atrinks graffiti menininkas Tadas Šimkus bei Šeimos santykių instituto specialistai.

 

Vaikų darbų lauksime iki 2015 m. gegužės 8 d. 18 val.:
Piešinius prašome pristatyti į Šeimos santykių instituto registratūrą (Zamenhofo g. 9 / Kurpių g. 10, 44287, Kaunas) arba siųsti skenuotus variantus el. paštu pagalba@ssinstitut.lt (laišką pavadinti PIEŠINIŲ KONKURSAS)

 

Su atrinktais nugalėtojais susisieksime asmeniškai iki 2015 m. gegužės 30 d.

Informaciją apie konkurso eigą ir rezultatus skelbsime Šeimos santykių instituto internetinėje svetainėse www.ssinstitut.lt ir http://www.apsaugokvaikyste.ssinstitut.lt

Daugiau apie konkurso sąlygas ir prizus teirautis tel. 8 699 16092.

Šeimos santykių institutas pasilieka teisę bet kada keisti konkurso sąlygas.

Apie projektą

Siekiame, kad Lietuvoje būtų sukurtas ir specialistams perteiktas veiksmingas ankstyvo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas.

Sužinokite daugiau!