Naujienos

Kviečiame tėvus į edukacinius užsiėmimus „Skyrybos. O kaip vaikai?“

2015-04-18

Jei jūs nutarėte skirtis/atsiskirti ar esate išsiskyrę, domitės vaiko poreikiais skyrybų metu, o galbūt nesutariate tarpusavyje dėl vaikų auklėjimo, gyvenamosios vietos, bendravimo, lankymo, kviečiame jus dalyvauti keturiuose edukaciniuose užsiėmimuose, kuriuose aptarsime svarbius klausimus susijusius su skyrybomis ir vaikais. Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 17.30 val, nuo gegužės 14 d.

Skyrybos – skausmingas netekties procesas, kuris stipriai pakeičia tiek jūsų, tiek vaikų kasdienybę. Dažnai šiuos pokyčius sunku priimti, kyla daugybė nemalonių jausmų, kuriuos nelengva išgyventi, o tarp partnerių kyla nesutarimai mėginant atsakyti į klausimą: „Kaip gyventi toliau?“. Visi tėvai myli savo vaikus ir linki jiems viso ko geriausio, tačiau kartais skyrybos taip stipriai įskaudina, kad tampa sunku priimti sprendimus atsižvelgiant į vaiko gerovę, o kartais, galvoje sukasi tiek daug minčių, kad tiesiog sunku suprasti kur eiti toliau. 

Tad visus, kam aktuali ši tema, kviečiame dalyvauti užsiėmimuose.

Numatomos susitikimų temos:

  • „Skyrybų etapai ir tėvų jausmai“
  • „Vaikų emocijos skyrybų metu“
  • „Pamatyti vaiko poreikius skyrybų metu“
  • „Skyrybos – traumuojanti/ išlaisvinanti patirtis vaikui?“

 

Pirmo užsiėmimo data:2015 m. gegužės 14 d. 17:30 val.  – 19:00 val.

(Edukacinė grupė vyks kartą per savaitę, ketvirtadieniais.)

 

Grupę veda: psichologė Eglė Kuprytė

Vieta: Šeimos Santykių Institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaune.

 

Būtina išankstinė registracija nurodant vardą, pavardę bei kontaktus el. paštu pagalba@ssinstitut.lt arba tel. 8 37 750935;  mob. 869823995

 Dalyvavimas nemokamas!

 

Paveikslėlis iš: http://www.dailytelegraph.com.au/divorces-toll-borne-by-children/story-fn6e0s1g-1226051650069

Apie projektą

Siekiame, kad Lietuvoje būtų sukurtas ir specialistams perteiktas veiksmingas ankstyvo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas.

Sužinokite daugiau!